Учні 4 класу познайомилися з діяльністю митрополита УГКЦ Андрія Шептицького, переглядаючи абетку "Шептицький від А до Я" і готуючи інтерактивний плакат "Деревце доброчинності митрополита УГКЦ Андрія Шептицького", який прикрасили колажем світлин Праведника віри, а на листочках записали важливі моменти з його життя. Вкінці учитель наголосив на прикладі патріотизму митрополита Андрея та його вірі у процвітаюче майбутнє України.
10-го грудня світ відзначає Міжнародний День захисту прав людини, адже саме цього дня Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини. З цієї нагоди класний керівник 2 класу Бачинська О.Є провела виховну годину "Подорож до країни прав", а учні підготували проект "Кожна дитина має право".
10 грудня у 3 класі класний керівник Мельничук О.Ю. провела виховний захід з елементами гри "Правовий вернісаж". Діти розвивали навички співпраці, взаємодопомоги, вміння використовувати свої знання на практиці.