26 лютого 2019 р. учитель української мови та літератури Кушнір О.І. взяла участь у семінарі учителів суспільно-гуманітарного циклу Розвадівської громади на базі Черницького ЗЗСО І-ІІІ ст. Педагоги побували на уроці-конференції в 11 класі на тему «Стежками людської долі». Інтегрований урок спонукав кожного збагнути таємниці поетичного слова, пам’ятати тих, хто наближав сьогоднішній день. Ми, українці, маємо ким гордитися, кого брати за взірець.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/52868268_556862438149308_8364764295782727680_n-285x214.jpg)