Статистика |
---|
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0 |
|
23 травня - День Героїв. Пам'ятаємо, шануємо всіх борців за українську державність. Слава вічна Пам'яті Героям, які віддали життя за Україну. У рамках проведення свята учні 5-6 класів із класними керівниками Біляк Н.Є. та Шквирко О.Є. відвідали могилу стрільців УПА з Крупська, вшанувавши їхню пам'ять покладанням квітів. Учні 8-9 класів з класними керівниками Кушнір О.І. та Дуфанець О.С. переглянули презентацію та документальний фільм "Повіяв вітер січовий", "Революція гідності". А семикласники з класним керівником Дидишин С.І. вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/1/08998669.jpg)
|
Українська вишиванка моя... Ось вони, справжні славні українці. Найрідніші, наймиліші, найдорожчі українці - учні 8 класу. З Днем вишиванки, Україно!
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/1/26083398.jpg)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p843x403/187943139_925588764883427_6822691142406964241_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=TExKGZzQgdMAX8-8Umm&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&tp=6&oh=7bd45279da26a91d5144df3868088c7c&oe=60CEDE05)
| |
|
|