Статистика |
---|
Онлайн всього: 14 Гостей: 14 Користувачів: 0 |
|
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/1/62394948.jpg)
26 листопада у 3 класі Крупського ЗЗСО класний керівник Мельничук О.Ю. провела виховний захід "Україна пам'ятає Голодомор", присвячений пам'яті жертв Голодомору. Учні поглибили знання про голодомор в Україні 1932-1933рр., його причини та наслідки; вшанували пам'ять безвинно замучених голодом людей.
|
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/1/95131716.jpg)
Учні 5 класу разом з класним керівником Біляк Н.Є. переглянули відеоматеріали, що дав змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу 1932-1933 рр.
|
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/1/47680023.jpg)
Це фото не з показового, а зі звичайного уроку вчителя української мови Кушнір О.І., на якому учні 6 класу складали інформаційний допис до шкільного вебсайта про подію з життя класу з використанням іменників-власних назв.
| |
|
|