Статистика |
---|
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
|
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/0/92241655.jpg)
12 лютого учні 7 та 9 класу взяли участь у дистанційному конкурсі "Основи кібербезпеки", адже мало вміти працювати в Інтернеті, слід працювати безпечно. Діти змогли перевірити рівень обізнаності з безпечної поведінки у Всесвітній мережі.
|
Учениця 9 класу Крупського ЗЗСО І-ІІ ст. Любінська Ярина під керівництвом учителя Сколоздри Р.Р. взяла участь у Міжнародному дистанційному конкурсі "Олімпіс 2019 - Осіння сесія" і отримала дипломи з української мови, літератури, англійської мови, математики та інформатики.
| |
|
|