Статистика |
---|
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0 |
|
2:51 PM Віддаймо шану Небесній Сотні і учасникам АТО |
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/2/50593065.jpg)
22 листопада у Крупській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася тематична лінійка присвячена початку Революції Гідності. Учасники нагадали хронологію подій Євромайдану, декламували вірші, віддали шану Небесній Сотні та учасникам АТО, а також учні старших класів переглянули документальне відео.
|
Переглядів: 92 |
Додав: krupskeschool
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|