Статистика |
---|
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
|
1:57 PM Шевченківські дні |
У Крупському ЗЗСО був проведений виховний захід, присвячений вшануванню геніального українського поета Т.Г. Шевченка, на тему: "Кобзарю! Знов до тебе я приходжу бо ти для мене совість і закон", який підготували педагог-організатор Біляк Н.Є. та вчитель початкових класів Лавро Д.З.
|
Переглядів: 232 |
Додав: krupskeschool
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|