Статистика |
---|
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0 |
|
5:09 PM Семінар учителів початкових класів |
17 грудня 2019 року у Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів початкових класів, участь у якому взяла учитель початкових класів Лесик А.В. Досвідом роботи ділилися педагоги Скакун Любов Миронівна та Шимко Ольга Богданівна. На майстер-клас по виготовленню Різдвяного ангела запросила учителів Говикович Олена Володиирівна.
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/79854516_1451831334970513_5073189965303644160_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=u-5SitOrllIAX-ILSDC&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=0ec768f59d332c5d853d6da2df4a95b8&oe=617A1515)
|
Переглядів: 111 |
Додав: krupskeschool
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|