![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/0/88457654.jpg)
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/0/75656783.jpg) ![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/0/18833121.jpg)
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/0/80979260.jpg) ![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/0/89995131.jpg)
У Крупському ЗЗСО І-ІІ ст. з 10 вересня розпочався олімпійський тиждень. Діти дуже чекали цієї шкільної спортивної олімпіади, адже вони люблять змагатися і перемагати.Учні 7-9 класів провели цікавий олімпійський урок. Ученицею 8 класу була розроблена презентація про призерів України, які вибороли медалі на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Учнями 29 класів були намальовані малюнки присвячені Олімпійським іграм, також були проведені змагання з футболу, легкоатлетичної естафети, шашок, піонерболу, армреслінгу, підтягування, настільного тенісу. Учні були нагороджені грамотами.
|