![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/8888888-%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B8.png)
14 грудня 2021 року о 15:00 год на платформі Zoom відбулася онлайн-конференція учителів предметів природничо-математичного циклу закладів освіти Розвадівської сільської ради на тему «Підвищення ефективності уроку шляхом впровадження сучасних педагогічних технологій». Учасники конференції виступили з доповідями, в яких поділилися досвідом використання сучасних технологій на своїх уроках. Учитель математики Дидишин Світлана Іванівна наголошувала на важливості використання традиційних методів навчання під час вивчення основних тем з математики, зверталиаувагу на формування в учнів ключової компетентності «підприємливість та фінансова грамотність». Педагоги ділилися досвідом використання кейс-методів, які відкривають для учнів широкий простір, для творчості, самостійності, розвивають практичне мислення, уміння аналізувати інформацію, формулювати і розв’язувати проблеми, а також формувати життєві компетентності.
|