Статистика |
---|
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0 |
|
5:02 PM Флешмоб "Заколядуймо на всю Україну" |
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/0/44002601.jpg)
![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/0/49766087.jpg) ![](http://krupskeschool.ucoz.net/_nw/0/49293999.jpg)
12 лютого 2019 року ЗЗСО І-ІІ ступенів села Крупська прийняв естафету від народного аматорського ансамблю родини Гриців НД села Розвадова. Сьогодні ми завершуємо свято "Котилася коляда від двора до двора" і закінчуємо флешмоб "Заколядуймо на всю Україну".
|
Переглядів: 281 |
Додав: krupskeschool
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|